14 Ağustos 2014 Perşembe

Yaz Dizilerine Bir Bakış

 
Hiç kasmadan size bu yaz izlediğim yeni dizileri kalitelerine göre şööyle bir sıralayacağım. (Hala izlemekte olduğum diziler bunlar fakat içlerinde final yapanlar da var. Amaç, izlemeyen vatandaşa fikir olsun, izleyen de yorumunu benimkiyle kıyaslasın.)

İzlediklerimden en kötüsü yani  6 numara: 

King of High School Life Conduct


Ben kendimi Seo In Guk fanı diye nitelerim öncelikle. Kendilerinin zevkime uygun olan her yapımını izlemeye çalışırım. Bu diziye ne halt etmeye başladım, işte bu yüzden. Sebep Seo In Guk. Başlarda eğlendim de. Ama çok boş yapım, vesselam


5

Trot Lovers


Bu diziye ne kadar beklentiyle başladığımı bilemezsiniz. İlk bölümlerde ne kadar beğendiğimi de.
Lakin kader, bana iyi davranmadı, bu dizi de hüsranlar arasında.


4

Fated To Love YouAlın size bir hüsran daha. Hadi diğerleri genç oyuncuların oynadığı, daha hoş görülesi yapımlar da ben bunu nasıl beğenmem yahu? Jang Hyuk var bir kere, favorilerimden. Choi Jin Hyuk desen ayrı bir vak'a. Onlar bile beğenmeme yardımcı olamadı bu diziyi, siz düşünün gerisini.


3

Marriage, Not Dating


Beklenti yaralar diye boşuna dememiş Montaigne Oppam. Kocaman beklentilerle başladığım diziler, hayal kırıklığından öte gidemezken tamamen öylesine başladığım bu dizi garip bir şekilde eğlendiriyor.


2

Joseon Gunman


Yaz dizisi olayına ters düşse de yazın yayınlandığı için neticede bir yaz dizisi bu :D. Lee Jun Ki barındırıyor hem de! Adama hastayım ya, çok çok çok hem de çok. Fangörl mod: on :D. Joseon döneminde aydın-muhafazakar çatışmasını ele alırken aynı zamanda birtakım insan hayatlarına da sahne olan dizi, bol miktarda dram barındırıyor ama öyle öggğğ getirmiyor insana. Komik sahneler de yok değil, Jun Ki olunca zaten bir tatlılık, bir tatlılık :D fangörl is here again:D. Yemeyin de yanında yatın işte.

1

And the Oscar goes to...

It's Okay, That's LoveNe desem boş, sadece harika diyorum. Bu dizi ayriyeten bir postu hak etmiyor mu sizce de?

1f60d-google-android 1f60d-google-android1f60d-google-android
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder